Koszty i sposoby dostawy

Czas dostawy


Dokładamy wszelkich starań, aby zaoferować naszym Klientom jak najwyższy poziom obsługi. 
Czas dostawy w przypadku płatności przelewem liczony jest od dnia zaksięgowania płatności i wynosi od 7 do 14dni.

Czas dostawy może różnić się w zależności od dnia tygodnia, w którym złożono zamówienie. Maksymalny czas dostawy wynosi 14 dni roboczych. Jeżeli przewidywany termin dostawy przypada na sobotę, niedzielę lub dzień świąteczny, dostawa następuje w kolejny dzień roboczy.

Koszty przesyłki

Koszt przesyłki uzależniony jest od wagi paczki i wynosi on:
od 0kg do 5kg = 21zł
od 5kg do 23kg = 27zł
od 23kg do 48kg = 52zł
powyżej 48kg przesyłka darmowa

W zależności od wagi zamówienia, przesyłka może składać się z więcej niż jednej paczki.

Dostarczenie towaru do Polski powierzamy firmom InPost, FedEx i DPD. Prosimy zwrócić uwagę, iż kurier ma prawo odmowy wniesienia do mieszkania paczek o wadze przekraczającej 31,5 kg. W związku z pandemią koronawirusa COVID-19 prosimy również mieć na uwadze fakt, że kurier może zwrócić się do odbiorcy z prośbą o odbiór paczki bezpośrednio przed budynkiem mieszkalnym. Prosimy o wyrozumiałość. Firmy kurierskie: InPost, FedEx i DPD.
Towary dostarczamy tylko na terenie Polski.Ogólne informacje

Po wpłynięciu Twojego zamówienia do naszego systemu natychmiast otrzymujesz od nas maila z informacją o zamówionych przez Ciebie produktach. Za wyjątkiem płatności przy odbiorze i płatności za pomocą karty kredytowej, realizacja Twojego zamówienia następuje bezpośrednio po zaksięgowaniu przez nas Twojego dowodu wpłaty. W ciągu następnych 48 godzin następuje realizacja Twojego zamówienia. Gdy tylko paczka z towarem opuści nasz magazyn zostaniesz o tym poinformowany drogą mailową. Przesyłka powinna dotrzeć do Ciebie w ciągu 1-5 dni roboczych od momentu wydania jej z naszego magazynu.